Token Login (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
th: ผู้ใช้ %name used one-time login link at time %timestamp.

en: This login can be used only once.
th: ล็อกอินนี้สามารถใช้ได้เพียงครั้งเดียว
