Token Login (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
az: İstifadəçi %name %timestamp zamanı birdəfəlik giriş linkindən istifadə etdi.

en: This login can be used only once.
az: Bu giriş yalnız bir dəfə istifadə edilə bilər.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
az: Kliklədiyiniz birdəfəlik giriş linki etibarsızdır.

en: Site default language code
az: Saytın defolt dil kodu
