Token Login (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེངས་གཅིག་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  འབྲེལ་ལམ་ དུས་ཡོལ་ཐལ་ཡོད་མི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་  འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་དེ་སྡོད་ནུག  འོག་གི་འབྲི་ཤོག་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ཐོག་ལས་  གསརཔ་ཅིག་ ཞུ་བ་འབད་གནང་།

en: This login can be used only once.
dz: འ་ནཱི་  ནང་བསྐྱོད་དེ་  ཚར་གཅིག་རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་འཐབ་བཏུབ་ཨིན།
