Token Login (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kies limdato pasis. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.

en: This login can be used only once.
eo: Vi povas uzi ĉi tiun ensaluton nur unufoje.
