Token Login (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Other
ja: その他

en: Log in
ja: ログイン

en: Language code
ja: 言語コード

en: About
ja: アバウト

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ja: %name さんが %timestamp にワンタイムログインリンクを使用しました。

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ja: このワンタイムログインリンクは、すでに期限が切れています。<br />再度の発行を希望する場合は、以下のフォームからリクエストしてください。

en: This login can be used only once.
ja: このログインを使用できるのは1回限りです。

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ja: ワンタイムログインのリンクは無効です。

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
ja: このワンタイムログインリンクはすでに使用済みか、期限が切れています。再度の発行を希望する場合は、以下のフォームからリクエストしてください。

en: Site default language code
ja: サイトのデフォルト言語コード

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">logout</a> and try using the link again.
ja: このコンピューターから他のユーザー（%other_user）がすでにサイトへログインしていますが、あなたはユーザー %resetting_user のワンタイムリンクを使用しようとしました。<a href=":logout">ログアウト</a>して再度リンクを使用してください。
