Token Login (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Email address
kk: Email адресі

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
kk: Сіз уақыты бітіп қалған бір рет кіретін сілтемемен өтпекші болдыңыз. Жаңа сілтемені алу үшін төмендегі өрісті қолданыңыз.

en: This login can be used only once.
kk: Тек қана бір рет қолдануға болады.
