Token Login (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
