Token Login (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: You have just used your one-time login link.
nl: U heeft uw eenmalige inlog link gebruikt.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
nl: Gebruiker %name gebruikte een eenmalige login-link op %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: U probeerde een eenmalige login-link te gebruiken die verlopen is. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: This login can be used only once.
nl: Deze login kan slechts één keer gebruikt worden.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
nl: De door u gebruikte eenmalige login-link is ongeldig.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige login-link is reeds eerder gebruikt, of niet meer geldig. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: Allowed domains
nl: Toegestane domeinen

en: Site default language code
nl: Standaardtaalcode van de site
