Token Login (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
oc: L'utilizaire %name a utilizat un ligam de connexion temporària a %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
oc: Avètz temptat d'utilizar un ligam de connexion temporària qu'a expirat. Demandatz-ne un novèl en utilizant lo formulari çaijós.

en: This login can be used only once.
oc: Aqueste identificant pòt pas èsser utilizat qu'un còp.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
oc: Lo ligam de connexion unic qu'avètz clicat es pas valid.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
oc: Avètz ensajat utilizar un ligam de connexion unic d'un sol còp que ja es estat utilizat o ja es pas valid. Demanatz-ne un novèl utilizant lo formulari seguent.
