Token Login (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sl: E-naslov

en: Log in
sl: Prijava

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sl: Poskusili ste uporabiti povezavo za enkratno prijavo, ki je že potekla. Prosim, zahtevajte novo s spodnjim obrazcem.

en: This login can be used only once.
sl: Ta prijava je lahko uporabljena le enkrat.
