Tome (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Download
sv: Ladda ned

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Added
sv: Tillagd

en: Modified
sv: Modifierad

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Generate
sv: Generera
