Tome (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Modified
hi: संशोधित

en: Deleted
hi: मिटाया गया
