Tome (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Download
nl: Downloaden

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Modified
nl: Aangepast

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Generate
nl: Genereer
