Tome (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Preview
hr: Pregled

en: Added
hr: Dodano

en: Deleted
hr: Uklonjeno
