Tome (8.x-1.12) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Added
be: Дадана

en: Deleted
be: Выдалена
