Tome (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Download
bg: Свали

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Added
bg: Добавено

en: Deleted
bg: Изтрито
