Tome (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Preview
cs: Náhled

en: Modified
cs: Upraveno

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Generate
cs: Generovat
