Tome (8.x-1.12) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Download
es: Descargar

en: Preview
es: Vista previa

en: Added
es: Añadido

en: Modified
es: Modificado

en: Deleted
es: Eliminado

en: Base URL
es: URL Base

en: Synchronize
es: Sincronizar

en: Generate
es: Crear
