Tome (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Download
it: Scarica

en: Preview
it: Anteprima

en: Added
it: Aggiunto

en: Modified
it: Modificato

en: Deleted
it: Eliminato

en: Base URL
it: URL base

en: Synchronize
it: Sincronizzazione

en: Generate
it: Genera
