Tome (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು
