Tome (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Preview
fr: Aperçu

en: Added
fr: Ajouté

en: Modified
fr: Modifié

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Base URL
fr: URL de base

en: Synchronize
fr: Synchroniser

en: Generate
fr: Générer
