Tome (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Download
el: Λήψη

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός
