Tome (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை
