Tome (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Download
fi: Lataa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Added
fi: Lisätty

en: Modified
fi: Muokattu

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Generate
fi: Luo
