Tome (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Download
gl: Descargar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Modified
gl: Modificado

en: Deleted
gl: Borrado

en: Generate
gl: Xerar
