Tome (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Added
lt: Pridėta

en: Modified
lt: Redaguota

en: Deleted
lt: Pašalinta
