Tome (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Download
he: הורדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Added
he: התווסף

en: Modified
he: השתנה

en: Deleted
he: נמחק

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Synchronize
he: סינכרון
