Tome (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Added
lv: Pievienots

en: Modified
lv: Modificēts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt
