Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
