Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Mail
et: E-post

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
