Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Mail
fr: Courriel

en: Machine name
fr: Nom système
