Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Machine name
hi: मशीन नाम
