Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Machine name
hu: Programok által használt név
