Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Mail
lt: Paštas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
