Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Mail
nl: E-mail

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Form Id
nl: Formulier-ID
