Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Form ID
fa: هویت ورقه

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Machine name
fa: نام دستگاه
