Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Mail
pt: E-mail

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Form Id
pt: Id do formulário
