Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Mail
ro: E-mail

en: Machine name
ro: Numele mașinii
