Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Form ID
ru: ID формы

en: Mail
ru: Почта

en: Machine name
ru: Машинное имя
