Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Mail
es: Correo

en: Machine name
es: Nombre de sistema
