Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Mail
he: מייל

en: Machine name
he: שם מכונה
