Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Form ID
uk: ID форми

en: Mail
uk: Пошта

en: Machine name
uk: Машинна назва
