Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Mail
vi: Thư

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
