Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
