Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Mail
cs: E-mail

en: Machine name
cs: Strojový název
