Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Form ID
da: Formular ID

en: Mail
da: E-mail

en: Machine name
da: Internt navn
