Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Mail
de: E-Mail

en: Machine name
de: Systemname

en: Form Id
de: Formular-ID

en: A unique machine-readable name for this entity. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
de: Ein eindeutiger Systemname für diese Entität. Der Name darf nur Kleinbuchstaben, Zahlen und Unterstriche enthalten.

en: Form token
de: Formular-Token
