Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Mail
gl: Correo-e

en: Machine name
gl: Nome de sistema
