Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Form ID
ja: フォームID

en: Mail
ja: メール

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Form Id
ja: フォームID
