Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Mail
pl: Poczta

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
